O NÁS

Klub HappyDance jsme založili v roce 2013. Našim cílem je rozhýbat tancem děti z okolí Českého Těšína a Třince. Rodiče přitom nemusejí své děti nikam vozit, malí tanečníci se scházejí v rámci družiny ve školní tělocvičně, kam za nimi lektoři dojíždějí. Dětí na našich lekcích postupně přibývalo a my jsme zjišťovali, že některým už obyčejný taneční kroužek nestačí. Tyto děti tanec opravdu bavil a svůj talent chtěly dále rozvíjet. A tak vznikl první soutěžní taneční pár. A pak druhý a třetí a už to jelo…

Skupina soutěžních párů byla na světě a s nimi společné tréninky třikrát týdně, spousta individuálních hodin a pak víkendy protančené na závodech i radost z prvních medailových úspěchů.

Výsledky naší celoroční snahy chceme vždy předvést rodičům, babičkám a dědečkům a také veřejnosti. Proto pořádáme HappyDance Show, kde se představují taneční páry, děti z kroužků i lektoři. 

Během posledních ročníků taneční akademie jsme se navíc rozhodli myslet i na další děti – na ty, které v životě nemají takové štěstí – a tak výtěžek ze slavnostních večerů putoval k postiženým dětem z Moravskoslezského kraje. Chtěli bychom z toho udělat každoroční tradici.

Test